fbpx

myzone v zone4you

Chcete-li vidět výsledky a dokázat pracovat se svou výkonností, máme pro vás cestu.

MYZONE – ZÁKLADNÍ INFORMACE

V ZONE4YOU fitness klubu jsme hrdí, že technologii MYZONE můžeme nabídnout našim klubovým členům. MYZONE vám pomáhá k dosahování zdravotních i fitness cílů. Pomocí tohoto systému můžete sledovat a měřit svou tepovou frekvenci, kontrolovat intenzitu cvičení, hmotnost a složení těla. To vše je zaznamenáváno na MYZONEMOVES cloud.

Co to je MYZONE ?

MYZONE - MAKING MOVEMENT MEASURABLE

MYZONE® je inovativní systém sledování pohybové aktivity člověka, který pomocí bezdrátového přenosu sleduje tepovou frekvenci cvičícího.

Monitoruje tepovou frekvenci, kalorie, délku aktivity a MYZONE® Effort Points (tzv. MEP body). Motivační prvek systému je to, že odměna je spíše za snahu než samotný výkon.

Uživatel MYZONE® hrudního pásu využívá on-line systém v posilovně, sále 2 nebo ve FUN anebo automaticky nahrává data o svých aktivitách do paměti čidla, majitelé novějších zařízení mohou data přenášet přímo do svého profilu pomocí technologie bluetooth.

myzone account

Členové, kteří využívají systém MYZONE®, jsou motivování ke svým výkonům pomocí osobního, barevně odlišeného zobrazování svých intervalů tepové frekvence.

Systém MYZONE® motivuje a zaznamenává údaje od lidi jakékoliv tělesné kompozice, výkonnosti nebo i zájmu a vybízí je k vyšší aktivitě kdekoliv se vyskytují.

UŽIVATELÉ MYZONE® MOHOU

  • cvičit uvnitř i mimo klub a nahrávat své aktivity
  • přihlásit se kdekoliv on-line a sledovat své výsledky a zvyšování výkonnosti
  • získávat MEP body za každou minutu efektivní aktivity
  • akceptovat výzvy v podobě soutěží mezi klienty, trenéry nebo i jinými kluby kdekoliv na světě
  • plnit své osobní cíle vycházející z analýzy tepové frekvence a intenzity výkonu
  • využívat automatický tréninkový kalendář
  • www.myzone.org

Další informace o systému MYZONE® a jeho výhody Vám rádi předvedou fitness trenéři, více informací u trenéra Pavla Růžičky, 733 735 371, ruzicka@zone4you.cz