fbpx

Už v posunutém čase a se zimními pneumatikami osazenými na kolech našich plechových miláčků, značně ubylo denního světla a nedostatek sluníčka se může začít negativně projevovat na naší psychice i výkonech. Navíc se blíží Vánoce a tak obvyklý stres dostává nový rozměr….

Co si budeme vykládat, je to každý rok stejné – od října do konce roku nikdo nic nestíhá, aby pak litoval každého ztraceného dne bez pohybu. V lednu se snaží všechno dohonit, cvičí jak o život, dokud neonemocní. Pak se tempo zvolní, druhá míza přijde kolem dubna s vidinou léta v plavkách a po prázdninách jsme zase na začátku.

U nás v klubu ZONE4YOU tomuto nezdravému trendu rozhodně nepodléháme. Nejsme zastánci splašených předsevzetí vpravdě jepičího života a nárazových „akcí“, které obvykle končí několikadenní malátností a přetížením svalů.

I v listopadu vám nabízíme komplexní péči od očistné meditace až po tvrďácký boot camp. Rozjely se nám lekce s novým portugalským kolegou a ani osobní trenéři nezahálejí. Zkrátka, všichni v klubu ZONE4YOU jsou připraveni zpříjemnit vám podzimní dny a pomoci k větší výkonnosti stejně jako posílit imunitu v blížící se sezóně chřipek.

Stavte se dnes zacvičit, rádi vás uvidíme.