fbpx

FITNESS A WELLNESS

Dobrá tělesná kondice je nezbytnou podmínkou pevného zdraví, proto bychom o ni měli dbát. V příjemných, velkorysých a moderně vybavených prostorách našeho fitness centra na vás čeká spousta kvalitních posilovacích strojů nejvyšší třídy značky Pannata a Star Trac, které procvičí každý sval vašeho těla. Na správnost provádění jednotlivých cviků dohlíží zkušení fitness trenéři, kteří vám rádi poskytnou profesionální rady, díky kterým dosáhnete vašich stanovených cílů. Využít můžete také služeb osobního trenéra, který vám připraví optimální program na míru.

Aktivní životní styl je třeba kombinovat také s relaxací. Perfektní zázemí proto nabízíme rovněž v oblasti služeb wellness, kde si můžete vychutnat chvíle zaslouženého odpočinku po náročném tréninku – třeba v bazénu, whirlpoolu, klasické finské či parní sauně. Kvalitní regenerace po sportovním výkonu je totiž nezbytná, protože pomůže uvolnit nejen vaše tělo, ale i mysl.

AQUA FIT, AQUA DANCE & BALANCE

Fitness centrum

V našem klubu se zaměřujeme především na silově vytrvalostní a kardio trénink. Cílem je redukce tělesné hmotnosti a přijetí kondičního cvičení jako normální a přirozené součásti zdravého životního stylu.

AQUA FIT, AQUA DANCE & BALANCE

Osobní fitness trenér

Osobní trenér Vám poskytne rady ohledně různých cviků a stravy tak, aby Vám pomohl dosáhnout vytyčených cílů. Každý organismus je jiný a vyžaduje proto individuální přístup. Osobní trenér tuto skutečnost zohlední a sestaví Vám cvičební i stravovací plán na míru.

AQUA FIT, AQUA DANCE & BALANCE

Bazén a vířivky

Přijďte si k nám užít příjemný a luxusní relax.

Relaxujte v sauně, páře, relax bazénu nebo vířivce. Můžete také využít široké nabídky masáží anebo si dopřát sluneční relax v soláriu.

AQUA FIT, AQUA DANCE & BALANCE

Masáže

Dobijte energii a relaxujte díky propracovaným masážním technikám, které Vám ZONE4YOU nabízí. Vsaďte na klasiku nebo na speciální typ masáže. Masáže mají blahodárné účinky a ovlivňují Vaše zdraví i psychiku.