fbpx

Určitě to znáte. Nejvíc plánů se změnou vlastní postavy se nám honí hlavou po Vánocích a pak pravidelně taky na jaře. Ostatně, návštěvnost běžných sportovních zařízení tomu odpovídá – nejprve se v lednu cvičí „z cukroví“ a potom zjara „do plavek“. I když koncept našeho klubu podobné „věčné začátečníky“ významně znevýhodňuje, a napomáhá hlavně pravidelné „údržbě systému“, princip leden + jaro je patrný i v ZONE4YOU.

No ale letos, už už když jsme se chystali nadechnout a napnout svaly k jarnímu úsilí, přišly vládní restrikce a cvičení, jakožto nejdůležitější prevence zdraví, se přesunulo do domácího prostředí. Anebo nepřesunulo, spíš vůbec nebylo! Ono se ale říká, že všechno zlé je k něčemu dobré.

Také proto teď zažíváme naprosto ojedinělé léto, místo „vymetených“ lekcí, kde se instruktor málem bojí vlastního stínu, jsou některé aktivity stále ve velkém zájmu. Jsme za to moc rádi, protože jen a pouze vaše návštěvnost ovlivňuje podobu rozvrhu lekcí v ZONE4YOU. Letos jsme tedy nemuseli posílat tolik aktivit „na prázdniny“ a dokonce (!) od příštího týdne přidáváme pro velký zájem další PUMPING (se Zuzkou Chlupovou).

Přejeme si a hlavně vám, aby i zbytek prázdnin pro nás všechny znamenal co nejvíc cvičení! Stejně jako denně jíme a pijeme, měli bychom se denně hýbat.

Krásné léto z klubu